This is an example of a HTML caption with a link.

קצין בטיחות בתעבורה ,קצין רכב - תפוס יוזמה

"האח הגדול"
ישנם הרבה דרכים בכדי לגרום לנהגים שבחברה לנהוג כחוק, אחד מהם זה "האח הגדול"– לתת להם תחושה ש"עוקבים אחריהם", ש"רואים אותם" 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

ברגע שנהג יודע ש"עוקבים אחריו" או שיודעים מה שהוא עושה במהלך הנסיעה, כמו מאיץ בפתאומיות, בולם בחוזה, מהירות מופרזת, משתולל עם הרכב,  בחיים אותו נהג לא יבצע עבירות תנועה כי מרגיש שתמיד "מחפסים אותו" ואז הוא נוסע ביתר זהירות, שומר מרחק ולא עושה שטויות בכביש.
הפיתרון שחברת בטיחות 365 מספקת:

- מוקד אנושי 24/7

- מס' מקוצר 353*

- תוכנה ייחודית לניהול עבירות תנועה

- פילוח אירועי בטיחות

- מדבקות נוהל 6, כנדרש עפ"י החוק

- במחיר הכי זול בארץ

איך זה עובד:
אם תפעיל בחברתך את נוהל 6 של חברת בטיחות 365 כנדרש, תראה תוך מספר חודשים ירידה חדה בעלויות של תאונות, נזקי פח, הוצאות נלוות של כח אדם שמטפל בתאונות,  עבירות תנועה של חוקי התעבורה ואפילו הוצאות דלק.

התוכנה הקיימת בחברתנו יכולה להתממשק כמעט עם כל תכנה אחרת וניתן להעביר כל מידע שנדרש לטובת התייעלות החברה.
השיטה הכי נפוצה (והטובה) היא להציג למנהל החברה את מספר העבירות התנועה הקיימות בחברה ואת הפוטנציאל שניתן להפיק מיישום נוהל 6 – איך אני נוהג. וכל זה בעלות זניחה וכמעט אפסית אל מול הנזק שיכול להיגרם לחברה מבחינה כספית ואפילו תדמיתית.
מה שנדרש זה להדביק את המדבקה שחברתנו מספקת בחלקו האחורי של הרכב , וזהו. מעכשיו כל הנהגים שלכם יודעים שקצין הרכב/קצין בטיחות בתעבורה יודע אם הם נוהגים בניגוד לתקנות הבטיחות בתעבורה.

מיד לאחר הדבקת המדבקות, מומלץ לכנס את כל הנהגים ולהסביר להם על התהליך החדש בחברה. ושכן, קצין הבטיחות/קצין בטיחות בתעבורה יודע מיהם הנהגים הבעייתיים בחברה.

תשומת לבכם ! כי באחריות קצין הרכב/קצין בטיחות בתעבורה לבדוק מידי פעם את מצב המדבקה - לכלוך, סיפרה חסרה, קטע תלוש...  וכד'.


ניתן להפיק תועלת אדירה!
באמצעות תוכנת נוהל 6 של חברת בטיחות 365 ניתן להפיק גרפים על כל מידע שנאסף כאשר יש דיווח במוקד.

ניתן להוציא את כל הדיווחים לקובץ אקסל ולהעביר לתכנה או מחשב ולעבד אותם כרצונכם. כמו כן, ניתן להפיק גרפים לצורך המחשה ויזואלית בהצגה למנהלי החברה. אחת הדרכים הנכונות היא להציג את עלות השרות החודשי שמשולם לחברת בטיחות 365 עבור שירות נוהל 6 אל מול הירידה בהוצאות עבור נזקי תאונות, עלויות דלק (בהתאם לקילומטרים של הרכבים), שעות "פנויות" של עובד עקב פחות עבודה בטיפול מנהלי של תאונות וכד.. חברתנו עוזרת לקצין הרכב/קצין בטיחות בתעבורה להפיק את הגרפים הנדרשים לצורך הצגה בפורום הנהלה.

כמו כן, ניתן לבדוק מול הנהג על הדיווח שיתקבל במוקד עליו במהלך נסיעתו.  לתחקר, לתעד ולצרף לאירוע הקיים במערכת לצורך שמירה ארגונית.  בכל מקרה, הבירור עם הנהג מעביר מסר ברור לשאר הנהגים בחברה, שאצלנו זה אחרת! אצלנו בודקים ומתחקרים! ואם צריך מזהירים....

הנהגים הבעייתיים – בולטים!
נהגים שלהם נעשה בירור לגבי תלונה על נהיגתם, והם מתחילים לאבד את "דעתם", צועקים, משתוללים מדברים עם בחוסר כבוד ולא מוכנים לקבל אף הערה (גם אם היא חוזרת מאנשים שונים בזמנים שוני), סימן...שהם נוהגים בניגוד לתקנות התעבורה, ונוהל 6 זה בדיוק הפיתרון בשבילם. כל מה שנשאר זה להזהיר אותם, להסביר להם שתלונה נוספת על אותה התנהגות תדליק נורה אדומה למקבלי ההחלטות בחברה.

כל מה שנשאר עכשיו זה להמשיך לעקוב ובמידה ועבירה דומה מתרחשת, אז לקרוא לנהג לשיחה מול מנהל החברה.  מירב הסיכויים שהתלונה תגיע והשיחה תתקיים.

הציבור אוהב ומשתף פעולה!
כמו שכבר אנו יודעים הציבור בארץ מכבד ו"משתף פעולה" בנושא.  חברה שמדביקה מדבקה עם מספר קליט, קצר וגדול מראה את החשיבות של החברה לנושא בטיחות בדרכים. ישנם חברות שעל המדבקות גם מפרסמות את החברה שבהם עובדים – נו באמת! פרסומת בגודל של 3 ס"מ בחלקו האחורי של רכב שנוסע במהירות בכביש זה אפקטיבי ?


תמיד תזכרו את המשפט הבא –

If you think safety is expensive – try accidents

 

לצורך הדגמה, קבלת הצעת מחיר או הסבר על המערכת

צור קשר בטלפון: 072-2520353


שם: טלפון: דוא"ל:  


שירות "נוהל 6" - למה כדאי עם בטיחות 365 ?

  1. מוקד אנושי מהיר, אמין וזמין 24 שעות ביממה 364 ימים בשנה.
  2. מספר מקוצר*353  מקל על הנהג שאינו צריך לזכור מספר טלפון רגיל.
  3. מייל ו/או SMS בזמן אמת ללא עלות נוספת וללא הגבלה.
  4. מערכת אינטרנט קלה ונוחה לשימוש.
  5. מערכת דיווחי ותחקור נהגים לשמירת זיכרון ארגוני.
  6. כניסה למערכת הדיווחים מכל מקום.
  7. חיסיון נתונים ושמירת מידע באמצעות מערכת אבטחת נתונים.
  8. הפקת דוחות וגרפים אוטומטים ע"י המשתמש במערכת ללא התערבות גורם שלישי.
  9. התחייבות למחירים הזולים ביותר בארץ.
בטיחות 365 מרכז מידע למתעניינים מידע מקצועי הצטרפות לשירות
אודות בטיחות 365 מערכות בטיחות 365 בטיחות בדרכים יצירת קשר
שירות נוהל 6 הדגמת המערכת מימוש נוהל 6 שירות להורה ל"נהג חדש"
פירסומים מהעיתונות רמת הבטיחות בחברה קצין בטיחות בתעבורה שירות לקצין בטיחות
הצטרפות לנוהל 6 מערכת נתוני בטיחות בטיחות כדרך חיים שירות איך אני נוהג


כל הזכויות שמורות לחברת "בטיחות 365"
בטיחות 365
טלפונים:
חגי צורפי 052-252-3562
יובל רון 053-527-0208
פקס: 072-2446026
safety365mail@gmail.com